Složení zastupitelstev

2018 - 2022
Vladimír Brtník, Mgr.  (Občanská demokratická strana)
Bedřich Burian
 (Komunistická strana Čech a Moravy)
František Čermák (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Pavel Dvořák (Společně pro Telč - Piráti a Zelení)
Roman Fabeš, Mgr. (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Hana Hajnová, Mgr. (Společně pro Telč - Piráti a Zelení)
Eva Janoušková, RNDr., Ph.D. (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Tomáš Jirásek, Ing. (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová)
Jindřich Kaupa (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Pavel Komín (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová) 
Milena Kopečná, Mgr. (Občanská demokratická strana)
Petra Kujínek Polodnová, Mgr.  (Společně pro Telč - Piráti a Zelení)
Karel Navrátil, Mgr. (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Bohumil Norek (ČAS ZMĚNY)
Jiří Pykal, Ing. (Společně pro Telč - Piráti a Zelení)
Jiří Remeš, Mgr. (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová) 
Ludmila Švarcová, Mgr. (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová) 
Jaroslav Švec (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Helena Tomíšková, Mgr. (Společně pro Telč - Piráti a Zelení)
Miloš Vystrčil, RNDr. (Občanská demokratická strana)
Stanislav Vyvadil (Komunistická strana Čech a Moravy)

2014 - 2018

Bedřich Burian (Komunistická strana Čech a Moravy)
František Čermák (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Radek Doležal (ČAS ZMĚNY)
Pavel Dvořák (Společně pro Telč - Piráti a Zelení)
Roman Fabeš, Mgr. (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Tomáš Jirásek, Ing. (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová) - nastoupení do funkce 7.9.2016
Jan Heralecký, MUDr. (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová) - rezignace na mandát 6.9.2016
Pavel Komín (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová)
Bohumír Krejčí, Ing. (ČSSD a nezávislí kandidáti)
Jiří Liška, Mgr. (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová)
Pavel Macků, RNDr. (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Stanislav Máca, RNDr. (ČSSD a nezávislí kandidáti)
Karel Navrátil, Mgr. (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Miloš Novák, Bc. (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Bohumil Norek (ČAS ZMĚNY)
Petr Podsedník, JUDr. (Občanská demokratická strana)
Jiří Pykal, Ing. (Společně pro Telč - Piráti a Zelení)
Jiří Remeš, Mgr. (TOP 09)
Ludmila Švarcová, Mgr. (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová)
Jaroslav Švec (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Miloš Vystrčil, RNDr. (Občanská demokratická strana)
Stanislav Vyvadil (Komunistická strana Čech a Moravy)


2010 - 2014
Alena Bláhová (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Ing. Miroslav Brzek (Občanská demokratická strana)
František Čermák (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Mgr. Roman Fabeš (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Ing. Jan Heralecký (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová)
Antonín Jahoda (ČSSD a nezávislí kandidáti)
Pavel Komín (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová)
Miroslav Kouba (Komunistická strana Čech a Moravy)
Mgr. Jiří Liška (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová)
RNDr. Stanislav Máca (ČSSD a nezávislí kandidáti)
RNDr. Pavel Macků (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Hana Müllerová (Občanská demokratická strana)
Josef Muranský (ČSSD a nezávislí kandidáti)
Mgr. Karel Navrátil (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Bohumil Norek (SDRUŽENÍ MLADÝCH - ČAS ZMĚNY)
Bc. Miloš Novák (Sdružení nezávislých a SNK Evropští demokraté)
Ing. Václav Ondráček (SDRUŽENÍ MLADÝCH - ČAS ZMĚNY)
Mgr. Jiří Remeš (TOP 09)
Miloš Vystrčil, RNDr. (Občanská demokratická strana)
Ing. Jana Vystrčilová (Občanská demokratická strana)
Stanislav Vyvadil (Komunistická strana Čech a Moravy)


2006 - 2010
Ing. Jan Bartošek (KDU-ČSL)
Alena Bláhová (SN - SNK Evropští demokraté)
Ing. Miroslav Brzek (ODS)
MUDr. Ludmila Brzková (ODS)
František Čermák (SN - SNK Evropští demokraté)
Mgr. Roman Fabeš (SN - SNK Evropští demokraté)
Ing. Jan Heralecký (KDU-ČSL)
PharmDr. Václav Hercik (KDU-ČSL)
Pavel Komín (PRO TELČ)
Milena Kopečná (ODS)
Miroslav Kouba (KSČM)
Ing. Bohumil Tripal / Jiří Liška (KDU-ČSL)
RNDr. Stanislav Máca (Nezávislí)
Hana Müllerová (ODS)
Karel Navrátil (SN - SNK Evropští demokraté)
Bohumil Norek (SDRUŽENÍ MLADÝCH - ČAS ZMĚNY)
Ing. arch. Jiří Ondráček (SDRUŽENÍ MLADÝCH - ČAS ZMĚNY)
Vladimír Švec DiS. / Jiří Plachý (SN a SNK Evropští demokraté)
MVDr. Zdeněk Vojta (SN a SNK Evropští demokraté)
RNDr. Miloš Vystrčil (ODS)
Stanislav Vyvadil (KSČM)


2002 - 2006
Josef Barták (SNK)
Ing. Jan Bartošek (KDU-ČSL)
MUDr. Ludmila Brzková (ODS )
Radek Doležal (Čas změny)
Mgr. Roman Fabeš (US-DEU)
Milena Kopečná (ODS)
Jan Kopejtka (ODS)
Miroslav Kouba (KSČM)
Mgr. Blanka Krejčí (Čas změny)
Ing. František Kuhn / Mgr. Jan Sláma (KDU-ČSL)
RNDr. Stanislav Máca (PRO TELČ) 
Hana Müllerová (ODS)
Lubomír Nerad (KDU-ČSL)
Bohumil Norek (Čas změny)
Ing. Václav Ondráček / Bohumír Pokorný (Čas změny)
Věra Peichlová / MUDr. Eva Matoušková (SNK)
Ing. Josef Plucar (SNK)
Ing. Jiří Policar (PRO TELČ)
Miroslav Sova (KSČM)
František Štancl (ČSSD)
RNDr. Miloš Vystrčil (ODS)

1998 - 2002
Josef Barták (ODA)
Ing. Jan Bartošek (KDU-ČSL)
MUDr. Ludmila Brzková (ODS)
František Čermák (US)
Roman Fabeš (US)
Mgr. Václav Jehlička (ODA)
Milena Kopečná (ODS)
Jan Kopejtka (ODS)
Miroslav Kouba (KSČM)
Ing. František Kuhn (KDU-ČSL)
Lubomír Nerad (KDU-ČSL)
Bohumil Norek (ČSSD)
MUDr. Jiří Nosek (ČSNS)
Jiří Plachý (ODA)
Ing. Josef Plucar (ODA)
Mgr. Jiří Remeš (ODS)
Mgr. Luděk Rux (SPR-RSČ)
Miroslav Sova (KSČM)
František Štancl (ČSSD)
Ing. Bohumír Tichý (KDU-ČSL)
RNDr. Miloš Vystrčil (ODS)


1994 - 1998
Josef Babor (KDU-ČSL)
Oldřich Bartušek (ODS)
Doležal Jiří (SPŽR)
Mgr. Václav Jehlička (ODA)
Ing. Josef Kamaryt (ODA)
Mgr. Martin Křivánek (SPR-RSČ)
Ing. František Kuhn (KDU-ČSL)
Václav Kuneš (KSČM)
Josef Muranský (Sdruž. hasičů)
Jaroslav Návrat (LSNS)
Lubomír Nerad (KDU-ČSL)
MUDr. Jiří Nosek (SPŽR)
Jiří Plachý (ODA)
Ing. Jaroslav Roubínek (SPŽR)
Mgr. Luděk Rux (SPR-RSČ)
Josef Salák (ODA)
Miroslav Sova (KSČM)
MUDr. Miloš Štumar (ČSSD)
RNDr. Miloš Vystrčil (ODS)

1990 - 1994
Josef Babor (ČSL)
František Bártík (Sdr. hasičů)
Ing. Jan Bartošek (ČSL)
Ing. Jan Herálecký (ČSL)
MVDr. Josef Horák (OF)
Václav Jehlička (OF)
Ing. Josef Kamaryt (OF)
Ing. František Kuhn (ČSL)
Ing. Zdeněk Kostelecký (KSČM)
Doc. PhDr. Eva Melmuková (OF)
Jaroslav Návrat (Koalice ČSS)
Lubomír Nerad (ČSL)
Jiří Plachý (OF)
Ing. Josef Procházka (Koalice ČSZ)
Miroslav Sova (KSČM)
Ing. Vojtěch Švec (KSČM)
Dr. Libuše Urbánková (Koalice ČSS)
RNDr. Miloš Vystrčil (OF)
Oldřich Zadražil (ČSL)
VLOŽIL: Jitka Šmachová (13.06.2012) , UPRAVIL: Jitka Šmachová (05.11.2018)
Historie města
Další povídání z anotačního textu v administraci ....
Go somewhere
Telčské listy
Další povídání z anotačního textu v administraci ....
Go somewhere
Akce pořádané ve městě Telči
Další povídání z anotačního textu v administraci ....
Go somewhere

V Ě Ž   s v .   D U C H A

interaktivní expozice o historii a současnosti města


Aktuální přehled počasí pro Telč

06.07.2020
15:08:09
Teplota vzduchu 17.4 °C
Rychlost větru 19.2 km/h
Tlak vzduchu 1011.8 hPa
Denní srážky 0 mm
UV 3.5
Sluneční záření 297 W/m²

Partneři města TELČ

Město Telč podporuje

Podjavořičan
PS TELČísla
PS Smetana
Průvan - PS Santini
Mažoretky Telč
Kulturní spolek Oblast
Muzejní spolek
Společnost telčské místní dráhy
Český svaz chovatelů
Český svaz zahrádkářů
Mezi dvěma branami
Spolek Javořice
Divadelní spolek Za paravánem
Divadelní spolek Drdivadlo
Spolek Na větvi
Sdílení o.p.s.
PDT volnočasový z.s. (Panský dvůr Telč)
SK Telč
Sokol Telč.
Autoklub Tourservis Telč Automoto klub
Autoklub Tourservis Telč Kynologický klub
Autoklub Tourservis Telč Potápěčský klub
Autoklub Tourservis Telč Střelecký klub
Klub českých turistů Telč
Jednota Orel Telč
BK Žabaři Telč
Krasobruslařský klub Telč z.s.
Florbal Telč z.s.
Kickbox Klub Reborn, z.s., Klatovec
Spolek telčských velocipedistů
Croquet club Dynamo Telč