Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020

Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020Dráha vede jedním směrem. Tím druhým jezdí expresy UNITED BUSES
 
Cestování veřejnou dopravou má být pohoda. Ať už jedete do Jihlavy, Prahy, Brna, nebo třeba do Budějc. Pokud ale dráha spojů vedla jen jedním směrem o pohodě se určitě mluvit nedalo. Ale to bylo. Druhým směrem do Brna i Budějc nově pojedou expresní autobusy UNITED BUSES.
Nová pravidelná autobusová linka spojuje města České Budějovice, Třeboň, Jindřichův Hradec, Studenou, Telč, Třebíč, Velké Meziříčí a Brno.  Dopravce na spoje nasadí moderní dálkové autokary NEOPLAN TOURLINER a CITYLINER v kombinaci s dálkovým autobusem IVECO ARWAY se speciální úpravou umožňující přepravu dětských kočárků, nebo osob upoutaných na invalidní vozík.

20x týdně komfort 1. třídy
UNITED BUSES nabídne cestujícím celkem 20 spojů týdně v obou směrech. Jízda z Telče na konečnou v Brně, nebo Českých Budějovicích trvá přibližně 1h a 50 minut. Nabídku spojů na konkrétní den si vyhledáte v eshopu dopravce.
Cestující si během cesty užijí komfort srovnatelný s 1. třídou v letadle. Klimatizace, vysoká anatomicky tvarovatelná sedadla s dostatkem místa pro kolena cestujících, prostorný zavazadlový prostor, moderní audio a video portál, možnost elektronické rezervace jízdenek i nezbytná Wi-Fi síť nebude na palubě autobusu chybět.

Pojeďte autobusem!
No jasně! Tahle nová expresní linka totiž zajíždí do center velkých měst a uzlových přestupních bodů, díky čemuž navazuje na dálkové i regionální vlaky a autobusy v jiných městech. Ušetříte si stres na silnicích, zapomenete na agresivní řidiče a ušetříte si nervy spojené s přestupováním na jinak neznámých místech.
 
Ostré lokty, ani drobné po kapsách netřeba
OK, postávání na zastávce se spoustou dalších cestujících a hledání drobných po kapsách je trochu nekomfortní. Ale tak si kupte jízdenku online eshopu www.unitedbuses.cz - řidiči vás odbaví přednostně a ještě budete mít jisté místo k sezení podle vlastního výběru. Ale co je hlavní, s elektronickou jízdenku z eshopu vám UNITED BUSES vrátí zpět 20% z ceny zaplacené jízdenky. Odměnu v podobě kreditů obdrží každá elektronická jízdenka bez ohledu na to, odkud kam pojedete.
 
Slevy 75% pro studenty, děti a seniory
Na všech spojích UNITED BUSES platí sleva z ceny jízdenky 75% pro děti od 6 do 15 let, mládež do 18 a studenty do 26 let. Dopravce slibuje dynamické ceny jízdenek a například do Brna bude cena začínat na 45 korunách.
 
Tak ukončete přestup… cestování druhým směrem s UNITED BUSES začíná.


Jízdní řád (Platný od 7. 5. 2020)
 
 
VLOŽIL: Ilona Jeníčková (10.03.2020) , UPRAVIL: Petr Mach (07.05.2020)
Historie města
Další povídání z anotačního textu v administraci ....
Go somewhere
Telčské listy
Další povídání z anotačního textu v administraci ....
Go somewhere
Akce pořádané ve městě Telči
Další povídání z anotačního textu v administraci ....
Go somewhere

V Ě Ž   s v .   D U C H A

interaktivní expozice o historii a současnosti města


Předpověď počasí pro Telč

Partneři města TELČ

Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020 Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020 Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020 Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020 Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020 Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020 Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020 Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020 Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020 Autobusová linka Brno - České Budějovice UNITED BUSES - Nový JŘ od 7. 5. 2020

Město Telč podporuje

Podjavořičan
PS TELČísla
PS Smetana
Průvan - PS Santini
Mažoretky Telč
Kulturní spolek Oblast
Muzejní spolek
Společnost telčské místní dráhy
Český svaz chovatelů
Český svaz zahrádkářů
Mezi dvěma branami
Spolek Javořice
Divadelní spolek Za paravánem
Divadelní spolek Drdivadlo
Spolek Na větvi
Sdílení o.p.s.
PDT volnočasový z.s. (Panský dvůr Telč)
SK Telč
Sokol Telč.
Autoklub Tourservis Telč Automoto klub
Autoklub Tourservis Telč Kynologický klub
Autoklub Tourservis Telč Potápěčský klub
Autoklub Tourservis Telč Střelecký klub
Klub českých turistů Telč
Jednota Orel Telč
BK Žabaři Telč
Krasobruslařský klub Telč z.s.
Florbal Telč z.s.
Kickbox Klub Reborn, z.s., Klatovec
Spolek telčských velocipedistů
Croquet club Dynamo Telč